


Guacamole - Homemade
Regular price $19.99
Unit price per
If you like guac, this will be the best yet. Homemade from our kitchen. Order it and we make it. Usually takes at least 2 days to complete. Fresh Guac so order enough to use within a few days. Guaranteed you won't find a better one!
Picture show is about 2 lbs.